Story

  

Uue kodumaise Slow Fashion rõivamärgi esimest kollektsiooni esitleti Tallinna Moenädalal. Eestis on WOOM'i kollektsioon esindatud Tallinna Kaubamajas, TALI disainipoes, Tallinn Design House'is ja Pärnu Eesti Moe Poes - Siluett.

 

WOOM on noor ja põhjamaine moebränd. WOOM on soe ja sensuaalne, sõltumatu ja vaba. WOOM’i disaini inspiratsiooniallikaks on põhjamaise looduse ürgne jõud. Stiilse vabaduse moodsale naisele loovad WOOM'i puhta vormi esteetika ja looduslikud koloriidid.

WOOM'i disainitiim lähtub oma loomingus jätkusuutliku ja aeglase moe printsiipidest.

WOOM brändi logo lahutamatu osa - lõpmatuse sümbol - tähistab ajas kestvat lugu ja inimlike põhiväärtuste hoidmist. WOOM’i taga on loojad, kes kirglikult armastavad loomulikku ilu ja erakordseid talente.

 

 

WOOM ICON - REA LEST

 

WOOM'i avakollektsiooni ikooniks on Eesti parimaks filminäitlejaks kroonitud näitlejanna, filmi November peaosatäitja, Rea Lest.

 

 

WOOM MAAILMAS

 

WOOM'i esimene talvekollektsioon saavutas edu rahvusvahelisel turul jõudes läbi oma Milaano showroomi'i Korea moepublikuni. Korea kliima võib olla talveti erakordselt külm, nii on ka meie ülisoojad parkad sealsesse talve vajalikud ja sobivad.

 

 

WOOM / TALV 2019

 

WOOM brändi talvekollektsioon annab vabaduse nautida tormituultega sügisilma ja jäiseid talvetuuli. Vaba joonega villaste mantlite kollektsiooni täiendavad sulemantlid ja jakid. Kookonilaadsete suurte sulemantlite ja -jakkide kõrval kuuluvad kollektsiooni naiselikud liibuva joonega sulevestid ja -jakid, mis sobivad hästi kandmiseks villaste mantlite all. Nii sobib WOOM brändi talvekollektsioon ka kõige külmemasse talve.

Kollektsiooni valitud värvid on inspireeritud novembrikuise metsa ja raba värvidest - kaamose must, raagus puude hall, langenud lehtede külmunud pruun, esimese lume puhas valge.

 

 

TAUST & FILOSOOFIA

 

Ettevalmistused uue brändi loomiseks on kestnud mitmed aastad. Oleme põhjalikult uurinud materjalide parima päritolu põhimõtteid, keskkonnasäästlikkuse ja jätkusuutlikkuse printsiipe. Meie eesmärgiks on minimaalne ökoloogiline jalajälg, Euroopa rõivatootmise kõrge kvaliteedi ja aastasadade pikkuste traditsioonide hoidmine ning rõivavalmistamise rikkalike oskuste jätkusuutlikkus. Keskendume inimese ja looduse harmooniale, keskkonnasõbralikele materjalidele, väärtustame traditsioone ja loome uut oma maailma. WOOM brändi kõigis loome- ja tootmisprotsessi osades on esimesel kohal inimese väärtustamine.

 

 

SLOW FASHION

 

Kasutame WOOM'i mudelite disainis materjale, mis peavad vastu mitmed hooajad. See on ka meile olulise rahvusvahelise "slow liikumise" sisu. Slow movement on alguse saanud Slow Food liikumisest Itaalias Piedmontes, see on kontrollitud päritoluga südamega valmistatud toit versus Fast Food ehk kiirtoit - inimese kehale ja keskkonnale kasulik ja hea versus kahjulik. Nn. aeglase liikumise ehk slow movement sisuks on toormaterjalide kontrollitud päritolu, valmistamise kvaliteet ja disaini kestvus ajas. Me ei pea õigeks moetrendide survet vahetada garderoob välja igal uuel hooajal. WOOM'i mudelite esteetika ja vastupidavus püsivad üle hooaegade.

 

 

MATERJALID

 

Kõik WOOM'i kollektsioonides kasutatud materjalid on kehasõbralikud, funktsionaalsed ja maksimaalselt keskkonnasäästlikud. Meie mudelid on keskmisest kõrgema hinnaklassiga, sest kasutame ainult kontrollitud Euroopa päritoluga materjale ning väiketootjaid. Meie kõik materjalid pärinevad Euroopa väga rangelt kontrollitud ja ühtlasi keskkonnasäästlikkust kinnitavate sertifikaatidega tootjatelt. Oleme külastanud kõiki tootjaid nende tootmisüksustes, korduvalt.

Pooldame võimalikult naturaalseid materjale, sest niisuguste materjalide jalajälg planeedile Maa on minimaalseim ning mõju inimkehale parim.

 

 

KESKKONNASÄÄSTLIKKUS

 

Oleme põhjalikult uurinud materjalide parima päritolu põhimõtteid, keskkonnasäästlikkuse ja eetilisuse printsiipe. Oleme konsulteerinud professionaalidega, oleme õppinud palju ja usume, et oleme käimas oma teed. Meie eesmärgiks on minimaalne ökoloogiline jalajälg, Euroopa rõivatootmise kõrge kvaliteedi ja aastasadade pikkuste traditsioonide hoidmine ning rõivavalmistamise rikkalike oskuste jätkusuutlikkus. Oma toodete kirjeldustes me ei kasuta trendikaid löökideid vaid räägime üksnes meie toodetega seotud tõsiasjadest.

 

 

 

HOIAME TRADITSIOONE, POOLDAME JÄTKUSUUTLIKKUST

 

Peame maailma tervisele kõige kahjulikumaks odavbrändide kiirmoe toodangut, peame väga oluliseks väiketootjate hoole ja armastusega tehtud tööd kogu maailmas. Me teeme koostööd vaid nende tootjatega, kes püüdlevad parima võimaliku keskkonnasäästliku ja humaanse tootmisviisi poole ning kes kasutavad inimkonna poolt aastasadade jooksul loodud oskuseid ja kunste oma toodete valmistamisel. Me pooldame mõistlikku, tarka ja jätkusuutlikku suhtumist ümbritsevasse ja inimestesse.

 

 

WOOMMARK.COM

@WOOMMARK

https://www.facebook.com/woommark